Dwór Konstancin - Konferencje i szkolenia – English
Dwór Konstancin

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

PROFESJONALIZM ZBUDOWANY DOŚWIADCZENIEM

Konferencje na miarę Twojej firmy

Dwór Konstancin jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel jest położony zaledwie 20 min. drogi od centrum Warszawy, co pozwala łatwo i szybko dotrzeć na miejsce spotkania. Stylowe wnętrza pomieszczeń w stylu rustykalnym to doskonała przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych: szkoleń, konferencji, prezentacji, eventów. Klimatyzowane, w pełni wyposażone sale z malowniczym widokiem w zaciszu Dworu Konstancin sprawiają , iż każde biznesowe spotkanie przebiega w miłej atmosferze. Część bankietowo - konferencyjna Dworu Konstancin składa się z dwóch, wzajemnie uzupełniających się części: restauracyjnej oraz szkoleniowej.

zdjęcie przedstawia uscisk dłoni
opis co przedstawia zdjęcie
opis co przedstawia zdjęcie
opis co przedstawia zdjęcie
PROFESJONALIZM ZBUDOWANY DOŚWIADCZENIEM

Wszystko czego potrzebujesz.

Dla większych spotkań biznesowych czy tez konferencji przeznaczona jest Sala Ogrodowa z oranżerią mieszcząca do 140 osób. Sala konferencyjna jest nowocześnie wyposażona i zapewnia wygodną przestrzeń również do obsługi cateringowej. Elastyczne rozwiązanie podziału sali zapewnia swobodę w zarządzaniu przestrzenią.

Na potrzeby mniejszych szkoleń oddajemy dla Państwa dyspozycji Salę Zegarową oraz Salę Małą. Każda z Sal konferencyjnych jest klimatyzowana i wyposażona w: dostęp do światłowodu i Wi-Fi, rolety zaciemniające w oknach, ekran, projektor, flipchart, nagłośnienie itp.

restauracja

klimatyzacja

WI-FI

flipchart

ekrany

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE
– CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

OPIS ZDJECIA

Z przyjemnością zorganizujemy każdy event oraz wyręczymy w przygotowaniach - dalej już nie musisz szukać. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którzy realizują wszystkie pomysły i pomagają je wdrożyć w życie.

W zakresie wieczorów tematycznych i zajęć outdoor współpracująca z nami od lat firma Bartbo zapewnia wzorowo atrakcje dla grup, nie tylko team-building. To nie sen organizatora eventu.. to rzeczywistość organizowanych przez nas i firmę Bartbo imprez. Przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych i towarzyszących korzystamy z pomocy zawodowców. Pasjonaci eventów do każdego zapytania podchodzą profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem przygotowują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb, wymagań oraz preferencji.

Dodatkowo w zakresie organizacji niepowtarzalnych wieczorów pracujemy tylko z fachowcem i niezastąpionym gentlemanem w świecie Whisky – firmą Loża Dżentelmenów.

Każda degustacja jest prowadzona przez pasjonatem z dużą wiedzą i nutą humoru. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu degustacji: whisky, cygar, nalewek, win, miodów pitnych i wielu innych - które stanowią idealne zwieńczenie spotkań biznesowych oraz mogą być miłym akcentem integracyjnym.

ul. Od Lasu 23,
05-510 Konstancin- Jeziorna

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą.

    I agree to the processing of my data in accordance with the policyRODO