Dwór Konstancin - Przyjęcia okolicznościowe – English
Dwór Konstancin

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

PROFESJONALIZM ZBUDOWANY DOŚWIADCZENIEM

Uroczystości wspominane przez lata

Z przyjemnością zorganizujemy każde Państwa przyjęcie okolicznościowe od początku do końca. Menedżer ds. Gastronomii Dworu Konstancin doradzi Państwu w każdym aspekcie od ustawienia sali, doboru atrakcji, poprzez wybór menu, a skończywszy na kompozycjach kwiatowych. Dostosujemy naszą ofertę do okoliczności i potrzeb.

Zaufały nam już setki Par Młodych oraz rodzin organizując u nas wesela, przyjęcia urodzinowe, chrzciny, komunie i wiele innych przyjęć. Dla Państwa komfortu i wypoczynku i błogiemu lenistwu w hotelowym ogrodzie przygotowaliśmy dwie stylowe altany z błogim cieniem, namioty oraz leżaki. Dzieci także znajdą coś dla siebie- cały ogród to morze możliwości gier i zabaw. Dodatkowo są huśtawki, zjeżdżalnia, gra w bule czy badmintona.

OPIS ZDJECIA

Ślub

Jeśli marzysz o wyjątkowym ślubie oraz weselu w okolicach Warszawy to jesteś we właściwym miejscu.

Powiedz „TAK” w Dworze Konstancin i powierz nam organizację najważniejszego dnia w Twoim życiu. Poznaj ofertę i odkryj malownicze miejsce na swoje wesele.

Sala

Jeżeli marzysz o wyrafinowanej sali weselnej pod Warszawą... będziemy szczęśliwi mogąc zaprezentować Dwór Konstancin Jeziorna, który będzie stanowił wysmakowaną oprawę najpiękniejszych chwil.

Wesele

Jeżeli myślisz o weselu w prawdziwym Dworze w Konstancinie Jeziornie… nasz wykwalifikowany personel służy doradztwem w zakresie przygotowań oraz zapewni profesjonalną obsługę w trakcie trwania wesela. Chętnie przedstawimy rekomendacje zadowolonych z naszych usług Par Młodych, które nam zaufały i powierzyły organizację tego wyjątkowego święta.

ŚLUB MARZEŃ W PLENERZE – OGRÓD DWORSKI

Ogród Dworu Konstancin jest idealnym miejscem do organizacji ślubów oraz przyjęć. Ślub w plenerze jest możliwy od 2015 roku.

Proponujemy możliwość przeniesienia ceremonii z murów urzędów, czy kościoła właśnie do naszego malowniczego ogrodu. Zaciszna okolica w centrum Parku Krajobrazowego oraz fachowa obsługa gwarantują zachowanie powagi i dostojności ceremonii. Romantyczna sceneria, kameralny hotel w tle sprawią, iż ślub czy wesele w dworskim ogrodzie staną się wyjątkowym wspomnieniem.

strzałka w lewo
strzałka w prawo

ul. Od Lasu 23,
05-510 Konstancin- Jeziorna

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą.

    I agree to the processing of my data in accordance with the policyRODO