Dwór Konstancin - Przyjęcia okolicznościowe
Dwór Konstancin

Powiedz "TAK" w Dworze Konstancin

Czytaj więcej

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

PROFESJONALIZM ZBUDOWANY DOŚWIADCZENIEM
SZYTY NA MIARĘ POTRZEB TWOJEJ FIRMY

Uroczystości wspominane
przez lata

Z przyjemnością zorganizujemy każde Państwa przyjęcie okolicznościowe od początku do końca. Menedżer ds. Gastronomii Dworu Konstancin doradzi Państwu w każdym aspekcie od ustawienia sali, doboru atrakcji, poprzez wybór menu, a skończywszy na kompozycjach kwiatowych. Dostosujemy naszą ofertę do okoliczności i potrzeb.

Zaufały nam już setki Par Młodych oraz rodzin organizując u nas wesela, przyjęcia urodzinowe, chrzciny, komunie i wiele innych przyjęć. Dla Państwa komfortu w hotelowym ogrodzie przygotowaliśmy dwie stylowe altany, namioty oraz leżaki. Dzieci także znajdą coś dla siebie - cały ogród to morze możliwości gier oraz zabaw. Dodatkowo współpracujemy z firmami florystycznymi, dekoracyjnymi oraz chętnie przygotujemy upominki, które będą idealną pamiątką dla gości. ZOBACZ OFERTĘ WESELNĄ

OPIS ZDJECIA

Ślub

Jeśli marzysz o wyjątkowym ślubie w zielonych okolicach Warszawy to jesteś we właściwym miejscu. Powiedz „TAK” w Dworze Konstancin i powierz nam organizację najważniejszego dnia w Twoim życiu. Poznaj ofertę i odkryj malownicze miejsce na Wasz ślub marzeń.

Sala

Jeśli marzysz o przyjęciu lub weselu, w sali z wyjściem na ogród, w butikowym hotelu pod Warszawą, w sercu Chojnickiego Parku Krajobrazowego to jesteś w odpowiednim miejscu. Będziemy szczęśliwi mogąc zaprezentować Dwór Konstancin, który będzie stanowił wysmakowaną oprawę najpiękniejszych chwil.

Wesele

Jeśli marzysz o weselu w prawdziwym Dworze to nasz wykwalifikowany personel służy doradztwem w zakresie przygotowań. Zapewni on również profesjonalną obsługę w trakcie trwania wesela. Chętnie przedstawimy rekomendacje zadowolonych z naszych usług Par Młodych.

ŚLUB MARZEŃ W PLENERZE
– OGRÓD DWORSKI

Ogród Dworu Konstancin jest idealnym miejscem do organizacji ślubów oraz przyjęć. Ślub w plenerze jest możliwy od 2015 roku.

Proponujemy możliwość przeniesienia ceremonii z murów urzędów, czy kościoła właśnie do naszego malowniczego ogrodu. Zaciszna okolica w centrum Parku Krajobrazowego oraz fachowa obsługa gwarantują zachowanie powagi i dostojności ceremonii. Romantyczna sceneria w kameralnym hotelu sprawi, iż ślub czy wesele w dworskim ogrodzie staną się wyjątkowym wspomnieniem.

PRZYJĘCIA WESELNE NA MIARĘ POTRZEB

strzałka w lewo
strzałka w prawo

ul. Od Lasu 23,
05-510 Konstancin- Jeziorna

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką RODO