fbpx
Dwór Konstancin

Uroczystości wspominane
przez lata

Czytaj więcej

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ:

PROFESJONALIZM ZBUDOWANY DOŚWIADCZENIEM
SZYTY NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Chwile, które zapamiętacie

W Dworze Konstancin z przyjemnością zorganizujemy każde przyjęcie od początku do końca. Dostosujemy naszą ofertę do okoliczności i potrzeb.

Zaufały nam już setki Par Młodych oraz rodzin organizując u nas: wesela, przyjęcia urodzinowe, chrzciny, komunie i wiele innych przyjęć. Naszą specjalnością jest doradzanie, w każdym aspekcie od ustawienia sali, doboru atrakcji, poprzez wybór menu, a skończywszy na kompozycjach kwiatowych.

Dajemy również możliwość przygotowania ceremonii ślubnych oraz przyjęć w dużym ogrodzie z altaną. Nasz hotel współpracuje tylko z profesjonalnymi firmami florystycznymi oraz dekoracyjnymi. Dodatkowo chętnie przygotowujemy upominki, które będą idealną pamiątką dla Gości. Jeśli będą Państwo życzyli sobie oprawy muzycznej, filmowej lub fotograficznej to firma, z którą współpracujemy - Stylowe Wesela - podejmie się tego zadania na miarę Państwa potrzeb.

ZOBACZ OFERTĘ WESELNĄ

OPIS ZDJECIA

Ślub
i Wesele

Jeśli marzysz o wyjątkowej ceremonii, w hotelu o rustykalnym stylu to jesteś we właściwym miejscu. Powiedz „TAK” w Dworze Konstancin i powierz nam organizację najważniejszego dnia w Twoim życiu. Poznaj ofertę i odkryj malownicze miejsce na ślub i wesele marzeń.

Sale
z widokiem

Jeśli marzysz o przyjęciu w sercu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w sali z wyjściem na ogród to jesteś w odpowiednim miejscu. Będziemy szczęśliwi mogąc ugościć Was w Dworze Konstancin, który będzie stanowił wysmakowaną oprawę najpiękniejszych chwil.

Przyjęcia
w plenerze

Jeśli marzysz o przyjęciu lub ceremonii ślubnej w ogrodzie, który jest umiejscowiony wśród sosnowego lasu to jesteś we właściwym miejscu. Proponujemy przenieść każdą uroczystość poza rustykalne wnętrza hotelu, aby jeszcze bardziej podkreślić jej wyjątkowość.

UROCZYSTOŚCI W PLENERZE
– POZWÓL SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA

Hotel Dwór Konstancin jest idealnym miejscem do organizacji ślubów, wesel oraz różnego rodzaju przyjęć w ogrodzie.

Proponujemy możliwość przeniesienia uroczystości z murów, czy też kościoła właśnie do naszego malowniczego ogrodu. Zaciszna okolica w centrum Chojnowskiego Parku Krajobrazowego gwarantują, że zielona sceneria sprawi, iż każde przyjęcie stanie się wyjątkowym wspomnieniem.

WYJĄTKOWE CHWILE

strzałka w lewo
strzałka w prawo

ul. Od Lasu 23,
05-510 Konstancin- Jeziorna

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką RODO