Dwór Konstancin *** ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna tel. kom. +48 500 702 033     

Konstancin - wymarzone miejsce na wesele

Wyjątkowa sala weselna, malownicze wesele w okolicach Warszawy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji przyjęcia weselnego w malowniczym Dworze Konstancin ***. 

Liczymy, że nastrój położonego w zacisznym miejscu Dworu Konstancin, wyposażonego w salę balową o szczególnych wnętrzach połączoną z zapleczem hotelowym oraz możliwością skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji spowodują, że to nam powierzycie organizację uczty weselnej. 

 

Jeżeli marzą Państwo o wyrafinowanej sali weselnej pod Warszawą...
będziemy szczęśliwi mogąc zaprezentować Dwór Konstancin Jeziorna, który będzie stanowił wysmakowaną oprawę najpiękniejszych chwil w Państwa życiu.

 

Wesele w Konstancinie – wspomnienia na lata
Nasz wykwalifikowany personel służy doradztwem w zakresie przygotowań oraz zapewni profesjonalną obsługę w trakcie trwania wesela. Chętnie przedstawimy rekomendacje zadowolonych z naszych usług Par Młodych, które nam zaufały i powierzyły organizację tego wyjątkowego święta.

 

Jesteście Państwo zainteresowani organizacją przyjęcia weselnego pod Warszawą w przepięknym Dworze Konstancin? 

Prosimy o kontakt z Menedżerem ds. Gastronomii oraz organizacji wesel:

imprezy@dworkonstancin.pl

tel 22 754 72 72ZOBACZ TEŻ:

Z przyjemnością zorganizujemy każde Państwa przyjęcie okolicznościowe od początku do końca, także ślub w ogrodzie. Menedżer do spraw gastronomii Dworu Konstancin doradzi Państwu w każdym aspekcie od ustawienia sali, doboru atrakcji dodatkowych, poprzez dobór menu, napoi, a skończywszy na kompozycjach kwiatowych. Dostosujemy naszą ofertę do okoliczności i Państwa potrzeb. Z przyjemnością także wycenimy Państwa własną kompozycję menu i doradzimy.
Zaufały nam już setki Par Młodych oraz rodzin organizując u nas wesela, przyjęcia urodzinowe, chrzciny, komunie i wiele innych przyjęć. Dla Państwa komfortu i wypoczynku i błogiemu lenistwu w hotelowym ogrodzie przygotowaliśmy dwie stylowe altany z błogim cieniem, namioty oraz leżaki. Dzieci także znajdą coś dla siebie- cały ogród to morze możliwości gier i zabaw.  Dodatkowo są huśtawki, zjeżdżalnia, gra w bule czy badmintona.

Ogród Dworu Konstancin jest idealnym miejscem do organizacji ślubów. Ślub w plenerze jest możliwy od 2015 roku. Proponujemy Państwu możliwość przeniesienia ceremonii z murów urzędów czy kościoła właśnie do naszego malowniczego ogrodu. Zaciszna okolica w centrum Parku Krajobrazowego oraz fachowa obsługa gwarantują zachowanie powagi i dostojności ceremonii.
Romantyczna sceneria, kameralny hotel w tle sprawią, iż ślub czy wesele w dworskim ogrodzie staną się wyjątkowym wspomnieniem.
Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją tak ważnego wydarzenia w hotelowym ogrodzie zapraszamy na spotkanie z Menedżer ds. Gastronomii Dworu Konstancin. Doradzimy, pomożemy, podpowiemy, zorganizujemy.


About Services
KLIMATYCZNE WNĘTRZE

About Services
PROFESJONALNE DORADZTWO I OBSŁUGA

About Services
DZIESIĄTKI ZADOWOLONYCH PAR