Dwór Konstancin *** ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna tel. kom. +48 500 702 033     

PAKIET POBYTOWY W SIODLE

Położenie Dworu Konstancin *** w centrum chojnowskiego parku krajobrazowego i w sąsiedztwie uroczej stajni "sewan" stwarza doskonałą możliwość odpoczynku w siodle z dala od wielkomiejskich hałasów na łonie leśnej przyrody.

CENA PAKIETU: USTALANA INDYWIDUALNIE

Na Państwa życzenie wyślemy wyjątkowe zaproszenie do wskazanej osoby jako niespodziankę.

PAKIET OBEJMUJE

  • Nocleg w Dworze Konstancin
  • Jazda konna w zależności od stopnia zaawansowania


To idealne miejsce aby rozpocząć swoją przygodę z tymi szlachetnymi zwierzętami, jakimi są konie. Zapraszamy do Dworu Konstancin*** wszystkich tych z Państwa, którzy chcą zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie w jeździe konnej, a także tych którzy nigdy nie mieli styczności z końmi. Podczas naszych pobytów dla początkujących, pod opieką doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, trenerów PZJ nauczą się Państwo najważniejszych informacji o koniach, ich zachowaniu, budowie, a także o sporcie jeździeckim.
Godziny jazd konnych i plany treningów dobierane są indywidualnie dla każdego uczestnika przez instruktora na miejscu. Oferujemy jazdy konne na różnych poziomach zaawansowania- Program Brązowej i Srebrnej Odznaki PZJ. Każdy kurs może zakończyć się uroczystym wręczeniem dyplomów.
Podczas obcowania z końmi prócz części praktycznej zdobędziecie także Państwo bardzo ciekawą wiedzę teoretyczną w zakresie: bezpieczeństwa, czyszczenia i siodłania konia, dbania o sprzęt (konserwacja i pielęgnacja), zasady żywienia i karmienia.
Mamy nadzieję, iż po miłym odpoczynku w siodle w tym malowniczym konstancińskim zakątku pokochają Państwo te piękne zwierzęta i będą chcieli aby przygoda z nimi trwała już zawsze.Celem miłego urozmaicenia Państwa pobytu dodatkowo proponujemy (płatne dodatkowo): tężnie, solanki nordic walking kort tenisowy

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% całości pobytu na konto hotelu w terminie do 3 dni od daty dokonania wstępnej rezerwacji.
Jazda Konna
DOŚWIADCZENI INSTRUKTORZY

Jazda Konna
ZNAKOMINA ROZRYWKA

Jazda Konna
WYPOCZYNEK W MALOWNICZEJ OKOLICY